© 2019 Ottagonale A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

REFERSANLAR

strateji. fikir. uygulama.

ottagonale® tasarım araştırmacıları, stratejistler, reklam yazarları, sanat yönetmenleri ve iç mimarlardan oluşan; insan psikolojisini multidisipliner bir yaklaşımla kavrayıp stratejiler ve kreatif fikirler üreten, bu fikirleri geleneksel/dijital mecraların ve fiziki mekanların kalbine yerleştiren

"bir tasarım ajansı"dır.

Markaların veya markalaşma sürecinde olan firmaların hedef kitlelerine doğru strateji, doğru fikir ve doğru mesajlarla ulaşmalarını sağlıyoruz. İnsanların her gün kullandıkları servislere fiziksel ve dijital tüm temas noktalarını kapsayan bütüncül bir anlayış ile yaklaşıp, markalar için oluşturduğumuz tasarımlarla hedeflenen kullanıcı gruplarına etkili bir şekilde dokunuyoruz.

Markalar ve insanlar arasında güçlü bir bağ kurmak için ilhamımızı yine insanlardan alıyoruz! Kullanıcı ihtiyaç ve isteklerinin en iyi şekilde analiz edilmesini sağlayan metodojilerimiz ile, marka hedeflerinizi göz önünde bulundurarak stratejiler oluşturuyor; marka ve kullanıcıları arasında güçlü ve sürekli bir bağ kurulmasını sağlıyoruz.

© 2019