© 2019 Ottagonale A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

1

Marka Tasarımı

 

Hedef kitlenizle iletişim kurabilen, hakkınızda net ve pozitif izlenimler veren marka kimlikleri tasarlıyoruz. Kreatif ekibimiz, yaptığımız tasarım araştırmalarının stratejisini oluşturuyor; sizi rakiplerinizden ayrıştıracak görsel bir dil yaratıyor ve fiziksel/dijital müşterilerinize dokunduğunuz tüm temas noktalarında tutarlı bir marka iletişimi sergilemenizi sağlıyor.

Reklam

 

İnsanlara ulaşma kanallarını geleneksel veya dijital olarak ayırmadan bütüncül bir yapı olarak görüyoruz ve bu mecraların tamamında insan duygularına dokunacak stratejiler oluşturup etkili fikirler üretiyoruz. Üretilen fikirleri basın, açıkhava, televizyon, radyo, sosyal medya, dijital medya kanallarına uyarlıyoruz. Böylelikle markalar ve hedef kitleleri arasında bütünleşik bir iletişim ortamı yaratıyoruz.

2

3

Dijital &UX

 

Markaların dijital kanallarında sundukları kullanıcı deneyimini, uzman analizleri ve titiz kullanıcı testleriyle incelerken; içeriği, yapı (bilgi mimarisi, navigasyon ve wireframe) ve biçimle (görsel tasarım) harmanlayan tasarımlar geliştiriyoruz. Birlikte çalıştığımız tüm markalar için kullanıcı deneyimini önceliklendirirken, tüketiciyle bağ kuran bir dijital hizmetin tatmin edici bir deneyim için ön koşul olduğuna inanıyoruz.

4

Servis Tasarımı

 

Servis tasarımı ekibimiz, tasarım araştırma yöntemleriyle, iyi ve akışkan bir müşteri deneyimi için hangi kanaldan hangi hizmetlerin sunulması gerektiği sorusunu yanıtlar. Bu araştırmalar sonucu hazırlanan müşteri deneyim haritaları ve servis senaryoları; kreatif ekibimize geniş bir içgörü sağlar, tüm hizmet kanallarınızda müşterilerinizin beklenti ve ihtiyaçlarının üzerine çıkan çözümler ortaya koymamıza imkan verir.

Mimari Tasarım

 

İç mimari tasarım, marka iletişiminizi şekillendirmede son derece kritik bir öneme sahiptir. Hedef kitleniz üzerinde arzu ettiğiniz etkiyi yaratacak mekanlar tasarlamanız için 360° düşünüyoruz. Araştırma & analiz, strateji geliştirme ve bütünsel tüketici deneyim tasarım metotlarını kullanarak fark yaratan deneyimler tasarlıyoruz.

5

6

Mimari Uygulama

 

ottagonale® uygulama ve inşaat ekibi, müşterilerine anahtar teslim uygulamalar ve inşaat işleri başta olmak üzere iç mimari projelendirme ve uygulama alanlarında danışmanlık hizmeti sağlar. Konsept projelerindeki özel üretim mobilya ve mobil mekanlar için gerekli prototip çalışmaları ile müşterilerimize, yaratmayı hedeflediğimiz deneyimi gerçek ölçeklerde test etme olanağı veriyoruz.